konzervy calibra

Pripravili sme pre vás 25 produktov v kategórii konzervy calibra.

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 25 z 25 celkom
CALIBRA konz. ADULT HOVÄDZIE / mrkva - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre dospelých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom živočíšneho proteínu - hovädzie. S prídavkom lososového oleja.
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.kachní + ryža + mrkva v omáčke 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých psov. Receptúra s kombináciou kačacieho a ryže s mrkvou v omáčke, s vitamínmi A, D3, E a minerály.
2,29 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.Adult zvěřina s brusinkam 400g
Kompletní masová konzerva pro dospělé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu - zvěřina - výhradně živočišný protein. S přídavkem brusinek a lososového oleje... Viac informácií
2,12 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. SENSITIVE JEHNĚČÍ - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre dospelých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom proteínu - jahňacie - výhradne živočíšny proteín. S prídavkom lososového oleja.
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Junior Turkey&Lamb 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín určené pre šteňatá. Receptúru tvorí nevšedný kombinácia morky a jahňacieho s jablkami, šípkou, brusnicami a rakytníkom.
2,08 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.telecí + morčacie v omáčke 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých psov. Receptúra s kombináciou teľacieho, morčacieho a obilnín v omáčke, s vitamínmi A, D3, E a minerály.
2,29 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.Adult hovězí s mrkví 400g
Kompletní masová konzerva pro dospělé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem živočišného proteinu - hovězí. S přídavkem lososového oleje.
2,12 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.krůtí + kuracie + ciest. v želé 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých psov. Receptúra s kombináciou morčacieho, kuracieho a cestovín v želé, s vitamínmi A, D3, E a minerály.
2,29 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Small Beef&Chick 200g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín určené pre dospelých psov malých plemien. Receptúru tvorí nevšedný kombinácia hovädzieho a kuracieho s tekvicou, mrkvou, šípky a rakytníkom.
1,28 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Chicken&Duck 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín určené pre dospelých psov. Receptúru tvorí nevšedný kombinácia kurčaťa a kačice s jablkami, šípkou, rakytníkom a čakankou.
2,08 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. ADULT morčacie / kuracie srdiečka - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre dospelých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom proteínu - morka a kuracie srdiečka - výhradne živočíšny proteín. S prídavkom lososové... Viac informácií
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Salmon&Turkey 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín určené pre dospelých psov. Receptúru tvorí nevšedný kombinácia morčacieho a lososa s mrkvou, sladké zemiaky, šípky, rakytníkom a čakankou.
2,08 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Pork&Venison 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín určené pre dospelých psov. Receptúru tvorí nevšedný kombinácia bravčového, diviny, mrkvy, rakytníka s šípkou a čakankou.
2,08 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Senior Turkey&Lamb 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín určené pre staršie psy nad 7 rokov. Receptúru tvorí nevšedný kombinácia morčacieho a jahňacieho s mrkvou, paštrnákom, šípky, rakytníkom a čakankou.
2,08 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. KUŘECÍ / KRŮTÍ / těstoviny - 1240g
Kompletné konzervované krmivo pre dospelých psov s kúskami morčacieho a kuracieho mäsa a cestovín v jemnom želé od českého výrobcu Calibra. Ideálny doplnok ku granulovaným krmivám Calibra.
1,63 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. JUNIOR KUŘE / hnedá ryža - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre šteňatá a mladých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo so 100 % deklarovaným zdrojom živočíšneho proteínu - kura. S prídavkom lososového oleja.
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Wild Boar&Beef 400g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín určené pre dospelých psov. Receptúru tvorí nevšedný kombinácia diviaka a hovädzieho s tekvicou, mrkvou, šípkou, rakytníkom a čakankou.
2,08 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.jehněčí + hovädzie + kura v želé 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých psov. Receptúra s kombináciou jahňacieho, hovädzieho, kuracieho a obilnín v želé, s vitamínmi A, D3, E a minerály.Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých ps... Viac informácií
2,29 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.Sensitive jehněčí 400g
Kompletní masová konzerva pro dospělé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu - jehněčí - výhradně živočišný protein. S přídavkem lososového oleje.
2,12 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog konz.hovězí + pečeň + zel. v želé 1240g NEW
Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých psov. Receptúra s kombináciou hovädzieho, pečene a zeleniny v želé, s vitamínmi A, D3, E a minerály.
2,29 EUR
Detail ponuky
Nové
Calibra Dog konz.Junior kuře s hnědou rýží 400g
Kompletní masová konzerva pro štěňata a mladé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem živočišného proteinu - kuře. S přídavkem lososového oleje.
2,12 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. HOVĚZÍ / JÁTRA / zelenina - 1240g
Kompletné krmivo pre dospelých psov. Receptúry s vyváženou kombináciou, mäsa, cestovín a obilnín a zeleniny v želé vyhovie rôznym chutiam psích stravníkov.
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Cat konz.Adult kuře a kuřecí srdíčka 200g
Kompletní masová konzerva pro dospělé kočky. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu - kuře a kuřecí srdíčka - výhradně živočišný protein. S přídavkem lososového o... Viac informácií
1,58 EUR
Detail ponuky
CALIBRA konz. ADULT ZVERINA / brusnica - 400g
Kompletné mäsová konzerva pre dospelých psov. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom proteínu - zverina - výhradne živočíšny proteín. S prídavkom brusníc a lososového olej... Viac informácií
1,70 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve konz.GF Adult Small Duck&Turkey 200g
Kompletné vlhké krmivo bez obilnín určené pre dospelých psov malých plemien. Receptúru tvorí nevšedný kombinácia kačacieho a morčacieho s mrkvou, jablkami, šípky a rakytníkom.
1,28 EUR
Detail ponuky

Ponuka značky Calibra

Zobrazujeme vám ponuku obmedzenú iba na značku Calibra. Máme však pre vás pripravené desiatky ďalších tovarov skvelých značiek v zľave.
Hore